Bílý ořech BBQ dřevěné pelety

Koupit online

690 Kč

Skladem v ČR

Zkušení kuchaři se shodnou, že komplexní chuť při grilování nelze dosáhnout bez kvalitního dřeva. V Traegeru jsme strávili roky zdokonalováním prémiové receptury na výrobu 100% dřevěných pelet, abyste při každém grilování dosáhli a udrželi optimální teplotu a aby chuť vašich pokrmů získala další dimenzi. Pelety Traeger Bilý ořech BBQ jsou výborné na grilování hovězího, kuřecího i vepřového masa, stejně tak jako zeleniny.

 • 9 kg dřevěných pelet
 • MADE IN USA

GRILOVACÍ PROCES

 • KONVEKCE

  Indukční větrák rozvádí žár a jemný kouř z tvrdého dřeva po celé grilovací komoře. Výsledek: rovnoměrná distribuce žáru i skvělé chuti.

 • ZÁSOBNÍK

  Naládujte zásobník 100% dřevěnými peletami pro hodiny žáru, grilování nebo uzení bez nutnosti přikládat.

 • ŠNEK

  Přikládá na oheň tím že posouvá 100% dřevěné pelety ze zásobníku do spalovací komory. Svižněji pro vyšší teploty a rychlejší/prudší grilování, pomaleji pro nižší teploty a delší grilování (BBQ, low & slow )

 • SRDCE GRILU

  Podpalovač Hot Rod ve spodní části zapálí a udržuje oheň, takže vy si můžete v klidu dát jedno dobře vychlazené.

 • ÚSPORNÝ PROVOZ

  Napájení podpalovače z běžné domácí zásuvky. Příkon je 300 W první 4 minuty, a potom už jen 50 W po zbytek grilování.

 • VYPÍNACÍ SEKVENCE

  Tahle vychytaná funkce zařídí, že se dřevěné pelety spálí do posledního zbytku. Jak? Snadno. Po spuštění této sekvence se vypne šnek a nepřidává další dřevo do spalovací komory, ale větrák běží dál ještě 10 minut, takže dřevo dohoří a vše se řádně “provětrá”. Gril se potom sám kompletně vypne.

ZDRAVĚJŠÍ GRILOVÁNÍ

Jídlo připravované na dřevě chutná prostě lépe. Bohaté kouřové aroma obklopuje grilovaný pokrm po celou dobu grilování a tak přidává k chuti další rozměr. Nepotřebujete tudíž používat tolik soli a oleje a vaše grilování je jednodušší a zdravější.

KVALITNÍ DŘEVO JE VĚDA

V Traegeru jsme věnovali roky práce tomu, abychom vybrali a správně namíchali dřevo s ideální strukturou. Ta je potřebná k vyváženému a spolehlivému žáru a k minimalizaci množství popelu po shoření. Zároveň jsme se vyvarovali použití přídavných látek, lepidel a jiných sloučenin - pouze 100% dřevo a jemné kouřové aroma.