Proč gril na 100% dřevěné pelety?

PŘÍPRAVA JÍDLA NA OHNI Z KVALITNÍHO DŘEVA, TAK JAK TO FUNGUJE ODPRADÁVNA

Stručná evoluce používání ohně při přípravě potravy:

  • 400 000 p.n.l. - pračlověk (Homo erectus) cíleně užívá oheň k přípravě potravy
  • 19. stol - pomalé vaření na ohni ze dřeva stoupá v oblibě
  • 1987 - Traeger přichází s originálním grilem na dřevěné pelety

Vaření na ohni je jedna ze zásadních věcí, které formovaly člověka, je to nedílná součást evoluce a prostě to chutná lépe. MASO. OHEŇ. DOBRÝ.

CHUŤ

Je to fakt - připravené na opravdovém dřevě chutná jídlo lépe.

Přírodní dřevěné pelety dávají jídlům připraveným na Traegeru jedinečnou chuť. Majitelé grilu Traeger i ostatní nadšenci barbecue a grilování se shodují, že chuť jídla připraveného na ohni z tvrdého dřeva je to, co mají na grilování nejraději. A že právě oheň z tvrdého dřeva je to co dělá rozdíl v chuti oproti grilům na dřevěné uhlí či plynovým grilům. Opravdové dřevo - opravdová chuť, pokaždé.

VŠESTRANNOST

Grilování, uzení, zapékání, dušení, pečení a samozřejmě královská disciplína BBQ - barbecue.

Můžete to rozjet rychle a zprudka, nebo pomalu a při nižších teplotách (low & slow) ale i na další způsoby, je jen na vás kterou cestou se vydáte a kterou techniku vaření zvolíte ze 6 v 1 grilu Traeger! A budete excelovat pokaždé, ať už budete grilovat, udit, zapékat, dusit, péct nebo si užívat BBQ. Pomalu pečená žebra nebo křupavá pizza, šťavnatá krkovice s příchutí tymiánu a kouře z tvrdého dřeva nebo klidně domácí jablečný štrůdl. Na Traegeru uvaříte cokoliv vás napadne.

LEHKOST

Příprava jídla na ohni je s traegerem hračka.

Díky jednoduché obsluze grilu Traeger se můžete opravdu soustředit na to, co je pro vás důležité: vaše rodina, vaši přátelé a jídlo, kterým je chcete potěšit. Ale hlavně váš čas. Správné fungování Traegeru zajišťuje digitálně řízený konvekční systém, který přesto zůstává věrný základní myšlence: příprava jídla na ohni, kterou ale maximálně zjednodušuje. Stačí nastavit požadovanou teplotu, stejně jako na vaší domácí troubě. A potom už záleží jen na vás, jeslti se budete věnovat preciznímu ladění receptu, půjdete štípat dříví nebo se podíváte na napínavý zápas play-off. Traeger vás podrží.

SPOLEHLIVOST

Perfektní výsledek na každý pokus

Konzistentní teplota vám zaručí konzistentní výsledky. To znamená, že se můžete opravdu věnovat správnému postupu u jakéhokoliv receptu. Bez zbytečného rozptylování s udržováním ohně. O to se postará Traeger: udrží nastavenou teplotu. Tím se zbavíte největší proměnné na cestě k vynikajícímu jídlu připraveném na ohni. Staňte se mistry grilovaného kuřete vcelku, ovládněte zahradní šampionát v kategoriích “zauzený grilovaný losos” i “šťavťnatý steak”. A s klidem si troufněte i na trhané vepřové či telecí hrudí. Můžete se spolehnout, že výsledky budou skvělé. Znovu a znovu.

KOMUNITA

Uživatelé traegeru vědí, že dobré jídlo lidi spojuje. a to nejen když si jej společně můžeme vychutnat

Proto komunita uživatelů grilů Traeger drží spolu: vyměňujeme si recepty a zajímavá doporučení, tipy a triky jednotlivých technik. Těšíme se z úspěchů a učíme se ze zkušeností každého z nás. Společně posouváme naše možnosti.