Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Progrill, s.r.o. se zavazuje chránit vaše soukromí a osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a dalšími souvisejícími právními předpisy. V tomto prohlášení jsou uvedeny všechny informace a opatření, která používáme pro ochranu osobních údajů uživatelů našich stránek.

Přístupem a užitím stránek www.traegergrills.cz vyjadřujete svůj souhlas s postupy získávání a použití informací, které jsou v tomto prohlášení popsány.

Získávání informací

Při odesílání kontaktního formuláře od vás požadujeme email nebo telefon. Tyto informace nám nemusíte sdělovat, bez nich vám ale nebudeme schopni poskytnout naše služby.

Využívání informací

Údaje získané od vás používáme pro dodání vámi objednaného zboží, pro elektronické zasílání zajímavých informací a pro zodpovězení vašich dotazů.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí

Společnost Progrill, s.r.o. se zavazuje zajistit bezpečnost vašich osobních údajů a zamezit jejich neoprávěnému shromaždování nebo jinému zneužívání. Plně dodržujeme všechna zákonná pravidla upravující nakládání s těmito daty.