BUĎ AMBASADOR

10 GRILŮ TRAEGER SE SLEVOU 30%

Sezóna je v plném proudu a ty si při pohledu na svůj starý gril říkáš, že je čas na změnu? Právě teď můžeš mít svůj vysněný Traeger se slevou 30% !

Jedno z příkázání zní : nikdy nedáme Traegera do špatných rukou! Pokud jsi nadšený grillmaster a toužíš po pořádném grilování, dlouho neotálej a staň se jedním ze členů #TraegerFamily!

Nemusíš soutěžit ani si tetovat steak na bicák. Stačí s láskou vybrat svého šampiona, vložit při objednávce do poznámky kód “AMBASADOR” a rozjet novou životní éru spokojeného grillmastera. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tak pravili Traeger ambasadoři:

Adam Robenek alias MoodyChef
šéf grilu, foodtrucku a bistra MoodyChef

Do "Američana" jsem se zamiloval... Je velkej, kovovej, chladnej a umí se krásně rozparádit, když je potřeba, ale hlavně umí být něžný. Skvěle regulovatelný a plně automatický zdroj přírodního tepla a vůně dřeva je prostě TOP STROP!
Adamovi pod ruce můžete koukat na jeho Moodychef FB profilu

Jakub Parus
milovník BBQ a majitel restaurace Sotto Ponte

Pro svoje grilování a barbecue používám nejčastěji dřevo. Nechtěl jsem žádné elektrické nebo plynové šidítko. Tady je opravdu plamen a je ze dřeva, co je hodně důležité. Protože to pokrmy zakouří a je v tom jídle cítit chuť.
Tajemnství z Jakubovy kuchyně odhalíte na FB profilu jeho restaurace Sotto Ponte